עידית יקרה, "...כשראיתי את הפרסום המקסים שלך חשבתי לעצמי: It's too good to be true ובכל זאת הגעתי לשיעור נסיון וכבר לא היה שום ספק... בכל יצירה חוויתי חוויה נהדרת ומעצימה שהסתיימה בתחושה עילאית של סיפוק מרגש, לא רק מהתוצאה, אלא גם ובעיקר מהתהליך התאהבתי בתחום שהוא עולם ומלואו... תודה שהגשמת לי חלום מתוק והשארת לי טעם של עוד ועוד שלך בהוקרה ואהבה"
לילי אסרף
נער מקשיב למוזיקה - מוריה סגל "בוקר של מרגוע במרוץ השבוע. בנוף קסום, באווירה נינוחה, חברתית ויצירתית. עם עידית המקסימה שזורמת עם כל רעיון, מעודדת יצירתיות, נותנת יד חופשית אבל יודעת לזהות בדיוק מתי לגשת. תמיד נותנת את העצה וההמלצה הנכונה ובצניעותה גם תמיד מתפעלת ומפרגנת. למדתי, נהניתי, חוויתי, נחתי, התרגשתי, יצרתי... תודה גדולה!" ​
מוריה סגל
אוהבת לקרוא - עפרה זינגר לקראת סיום הקורס היא אמרה לי: "עידית, אני חייבת לספר לך. נרשמתי לקורס שלך כבררת מחדל זה התאים לי ביום, בשעות ובמקום. מעולם לא יצרתי לפני שהגעתי אליך ולא חשבתי שאני מסוגלת ליצור. יותר מזה, תמיד ברחתי מכל מה שקשור ליצירה פשוט האמנתי שזה לא בשבילי תוך מספר שיעורים - פשוט התאהבתי היום אני מחכה לשיעורים שלך ונהנית מכל רגע את לא מבינה מה הקורס הזה עשה לי הלא יאומן קרה…"
עופרה זינגר
עידית היקרה,
התחלתי להשתתף בחוג שלך לפני כ – 6 חודשים.
לא היה לי שום ידע בפיסול, בציור ובעבודה בעיסת נייר. והנה נחשף לפני עולם ומלואו, עולם של יצירה, עשייה ואומנות.
בזכות הדרכתך המקצועית והסבלנית גיליתי שאני מסוגלת להשתלב בעשייה הזאת ואפילו בהצלחה. האווירה בחוג היא מאד נעימה ונינוחה. כל המשתתפות מלאות התלהבות ועובדות במרץ רב. אנחנו אפילו ממשיכות את העבודות בבית למרות עיסוקינו הרבים.
ועל כל זאת אני רוצה להודות לך מקרב לב.
בברכה
מירי האוזמן
עידית שלום,
רציתי להודות לך על החוויה המדהימה שאני עוברת בקורס שלך.
אני מחכה כל השבוע לימי שני כדי ליהנות וללמוד הרבה דברים חדשים איתך.
אין ספק שהידע, הניסיון , והסבלנות שלך תורמים לאווירה כיפית ונעימה .
תודה , תמשיכי ככה ותצליחי.
אליסיה שוורץ
עידית שלום,
את הפרסום לחוג שלך ראיתי במתנ"ס בכרמיאל.
מאז ומתמיד רציתי להשתתף בחוג מסוג זה, וחשבתי על כל חברותיי האמהות מיד לבנים בכרמיאל.
עניינתי בתכני החוג את יו"ר יד לבנים בכרמיאל, האחראי על התרבות, שחשב כמוני שחוג מסוג זה - יצירה בחומר, יכול להוות חוויה והתנסות אישית משמעותית לכל אחת מאיתנו.
עידית, בנוסף למקצועיות שלך, ליחס האישי ולאווירה הנעימה שאת משרה בחוג, את מובילה אותנו לתוצאות יפות וליצירות מדהימות.
היד החופשית והטכניקות שאת מלמדת עוזרות לנו ביצירה שלא רק בחוג, אלא גם בבית.
ובנימה אישית, מצאנו בך גם אוזן קשבת. אני בטוחה שכל מי שיתנסה בסדנה שלך ייהנה ויגלה את הכישרון שטמון בו.
בהערכה רבה
תמי באלוה
כרמיאל
הנדון: המלצה - עידית לינק
אני לומדת מזה מספר חודשים בחוג פיסול בנייר של עידית לינק במתנ"ס מגדים בכרמיאל.
למרות עיסוקי הרבים אני משתדלת שלא להחמיץ אף מפגש של החוג, מפני שזו בראש ובראשונה הנאה גדולה.
החוג מתקיים באווירה נעימה ותומכת. עידית מעבירה לתלמידות, ברמות שונות, טכניקות מגוונות של פיסול בנייר. תלמידות ללא ידע מוקדם כלל וחסרות בטחון רכשו כלים בזמן קצר ויצרו יצירות יפות מאוד, הודות להנחיה תומכת ומקצועית כאחד של עידית.
עידית מאפשרת לנשים המשתתפות בחוג ליצור בכיוונים ובאופנים שונים לפי בחירתן תוך שהיא מקנה טכניקות, מעבירה ידע ויוצרת קבוצה תומכת ומשתפת פעולה.
אני בטוחה כי כל מי שישתתף בחוגים של עידית ילמד רבות מצד אחד וגם יהנה מאוד - במקביל.
בברכה,
עדית גל
רכזת חינוך חברתי אורט פסגות – כרמיאל
עידית יקרה בוקר טוב,
רוצה אנוכי להביע את הערכתי ותודותיי על הליווי האומנותי שלך לאורך ימיי החוג. אני מודה לאלוהים על היותך המורה שלי. אני מחכה כל השבוע ליום ג' כדי להגיע לחוג ולפסל.
זה מוסיך לחיי כל כך הרבה נחת וערך מוסף. שום דבר הוא לא מובן מאליו. יום מקסים שיהיה לך, עידית.
את ראויה לזה!!!
אבי אשר
כרמיאל 2015
עידית יקרה,
כשנרשמתי לסדנה שלך, לא חשבתי שאוכל ליצור עבודות מרהיבות כפי שראיתי בתמונות ובעבודות באלבומים שהראית לנו. אך מסתבר שעם הרבה סבלנות ונועם הצלחת להדריך אותי (וגם את כל אחד מהמשתתפים) ועבודות מופלאות ממש יצאו מתחת לכפות ידי.
העבודה עם העיסה, הצביעה והרעיונות שעולים במהלך העבודה ממלאים אותי גאווה וסיפוק, במיוחד כשלא מאמינים שהעבודה עשויה מנייר עיתון ומפיות.
הקבוצה שנוצרה מגובשת והאווירה נעימה מאוד ורגועה וזאת בזכותך.
את מצאת את הדרך ללבנו ולמעשה ידנו להתפאר!
מאחלת לך המון הצלחה ונתינה אוהבת בהמשך הדרך לאנשים רבים.
תמי אל-דן
היי עידית,
הכל בזכותך.
בזכותך אני יוצרת, נהנית וקוצרת מחמאות...
אני ממש נהנית בחוג, ממך ומחברותא של הבנות.
באהבה
בברכה,
תמי באלוה
מזכירת לשכת דקנית הסטודנטים המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה
חתול מצוייר - גלית אייל "עידית את יודעת, בשנים האחרונות השתתפתי בהרבה קורסים יוגה, מיינדפולנס ועוד ועוד... בכולם דיברו על איך להירגע, איך להפסיק קצת את המחשבות המטורפות שרצות לנו בראש כל הזמן ולהתחבר לאיזה אמת פנימית, לשקט, לשלווה... כולם דיברו, דיברו, דיברו בלה, בלה, בלה... אצלך בקורס אני מרגישה יום יום שאני מיישמת את מה ש"הם" אמרו בסטודיו שלך אני ממש מתנתקת ממחשבות ומתרכזת נטו ביצירה וזאת מתנה אדירה לנשמה שלא קיימת בהרבה מקומות. "בזכות הכלים שרכשתי בקורס שלך פתחתי בביתי חדר יצירה ואני מאושרת שהיצירה הפכה לחלק מחיי. אושר גדול" ​
גלית אייל
כבשה 1 - ניבה רוזנשטוק "זמן רב חיפשתי מקום ללמוד ולהתפתח באומנות עד שפגשתי במודעה של עידית. לא ידעתי הרבה על עיסת נייר אבל הגעתי לסדנת נסיון ונשארתי לעוד ועוד שיעורים מהנים. קבלתי מעידית את עקרונות העבודה וגם את החופש למצוא דרכים משלי לבטא את היצירתיות שלי. לא האמנתי שמקיפולי נייר עיתון אצליח ליצור פסלים ברמה כזו, אבל תוך כמה שיעורים קבלתי מעידית את הכלים לעבודה עצמאית ומשם השמים הם הגבול... האווירה בסטודיו כייפית. מפגש חברתי של נשים שיוצרות יחד, על רקע מוסיקה נעימה ונוף עוצר נשימה"
ניבה רוזנשוק
עידית יקרה,
קבלתי ממך אימל בקייץ המספר על סדנה בת חודשיים של עסיית נייר.
ראיתי את התמונות של הדברים שעושים בסדנה והם ממש משכו את תשומת ליבי. חיפשתי הזדמנות לעסוק במלאכת יד וחשבתי לנסות את זה. תכננתי להתחיל חודשיים ואז להחליט.
אני לא מאמינה שעברו 7 חודשים כבר. אני מסתכלת על העבודות שלי עם הרבה סיפוק. בוקר ימי שני זה בוקר של כיף, עשייה, תכנון, חברה.
כאשר את אומרת שהגיע הזמן לסדר ולגמור אני פשוט רוצה להמשיך ולהספיק עוד קצת. את מדריכה אותנו בעדינות, מראה איך לעבוד, מביאה עוד רעיונות ומחמיאה.
עוברת מאחת לשנייה עם המון סבלנות, מסבירה, מראה ומתייחסת לרצונן של כל התלמידות עם הרבה אהבה, נתינה ועניין.
אני ממליצה בחום לכל אשה שאוהבת ליצור להשתתף בסדנת "פיסול יצירתי בנייר" בהנחייתך. תודה רבה לך על הכל!!!
ברברה עמישב
עידית,
אף-פעם לא התנסיתי בפיסול, ונרשמתי לסדנה בסקפטיות מסויימת לגבי התוצאות.
להפתעתי הרבה נתפסתי לעיסוק בנייר, וזאת בזכות התמיכה והעידוד שלך.
המפגשים השבועיים נערכים באווירה "כייפית", נעימה ונינוחה, ההדרכה שלך מקצועית ויצירתית. את פתוחה לרעיונות ונותנת יד חופשית וזכות בחירה, מעניקה יחס אישי לכל אחד מהמשתתפים ומכוונת להגיע לתוצאה הטובה ביותר.
וה"תוצאות" הללו מפארות את ביתי וזוכות למחמאות מכולם.
נוכחתי לדעת שאני מסוגלת ומאוד-מאוד נהנית, לא מסתפקת רק במפגשים, אלא ממשיכה בלהט היצירה גם בבית.
אני מודה לך על שפתחת לפני צוהר לעולם מופלא בעל אפשרויות בלתי-מוגבלות, וממליצה בחום לכל אחד להתנסות בסדנה שלך.
תודה רבה!
איה פוליטנסקי
כרמיאל
עידית יקרה,
כשנרשמתי לסדנת פיסול יצירתי בנייר בהנחייתך, לא הכרתי סוג זה של פיסול ויצירה, ולא הייתי בטוחה שאכן הסדנה תואמת את רצונותי ומבוקשי.
תוך מס' שיעורים נוכחתי לדעת שבחרתי נכונה. שמחתי על ההזדמנות שנפלה בחלקי ליהנות מניסיונך העשיר, מהידע הרחב שלך, מהיחס האישי והסבלני, מהאווירה הטובה שאת משרה ומהחופש היצירתי שאת מנסה לטעת בתלמידיך.
גיליתי כשרון שהיה חבוי בי שלא ידעתי על קיומו.
תודה לך מקרב ליבי
בברכה
ברכה אברהם
עידית יקרה,
לפני מספר חודשים חיפשתי חוג לעיסת נייר, ונודע לי שנפתח אצלנו בכרמיאל. הגעתי לחוג עם לא הרבה ידיעות בנושא, והנה גיליתי אותך, אדם עם הרבה ידע, סובלנות, חיוך רחב, שקט ושלווה, נכונות לשמוע רעיון חדש ולנסות אותו... נהניתי מאוד מאוד במהלך השיעורים והמשכתי ליהנות וליצור גם בבית.... החוג עומד להסתיים ואני מקווה מאוד שהמתנ"ס ירצה להמשיך אותו, כי בכל מקרה אני אחרייך למקום החדש. שיהיו לך עוד שנים רבות של למידה.
חופשה נעימה!
מרי פיירשטיין
כרמיאל
עידית יקרה,
לפני מספר חודשים התוודעתי לראשונה לעיסת נייר.
אני זוכרת איך התחלתי בחשש...זה היה מפחיד ומרגש גם יחד...אך בזכותך התגברתי על הפחד. כל שיעור איתך הפך לחוויה מדהימה. כשאת היית לצידי הרגשתי תמיד בטוחה ברגישות ובתבונה רבה הצלחת להגיע לכל אחד ואחד מאיתנו מבלי לוותר על אף אחד! זכיתי להכיר מורה נפלאה ומעבר לכך אדם מדהים!
כל עבודה שנראית בהתחלה "עיסה" הפכה ליצירת אומנות מופלאה
לא איבדת תקווה גם שאמרתי שזה נראה נורא - תמיד יצאתי מרוצה בסיום מהתוצאה!!!!!!!!!
עידית,
תודה על הכל, כל מילה נוספת מיותרת!
יעל שושני